BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

rugpjūtis

sapnuoju, kad buvusi (?) meilė ieško savo kojinių mano drabužių stalčiuj. kažkokių specialių, kalnų kojinių. sakau, čia mano, kai pagaliau randa. ne, sako, mano. iš tikrųjų, galvoju, juk didesnės nei mano nešiojamos

savaitę, o gal net ir ilgiau intensyviai bandau prižadėti sau, kad šitas ruduo ir šita žiema nebus tokie liūdni, vieniši ir apašaroti. žadu sau stengtis būti socialia, nes pagaliau ir oficialiai supratau savo amžinos vienatvės priežasty - nemoku neapleisti santykių su žmonėm. pažadėt lyg sekasi, bet! aš vis imu ir imu, skaitau ir skaitau knygas, kuriuose pagrindiniai veikėjai yra protingi ir vieniši žmonės ir tas amžinas savęs atpažinimas tokiuose veikėjuose mane taip ramina, džiugina, jaudina ir liūdina kartu, kad aš vėl pradedu abejoti savo sugebėjimais rūpintis savo socialumu. su nekantrumu ir net kažkokiu kirbėjimu viduje, tarsi lauktų kažkas nepatirto ir stebuklingo, aš laukiu darganų ir sniegų, kad galėčiau apsisupti kakavos puodelį kažkur senamiesty ir ant kelių pasidėti knygą arba šypsotis kokiam mielam žmogui, kurių ne vieną dar ketina surasti sau į šiokiadieniais kakavos, o savaitgaliais - alaus gėrimus ir šokius. o paskui eiti į teatrą. arba šokti.

ir, dieve, kaip gera būti namuose, ir atsidarius langus klausyti, kaip čiulba, kartais net rėkia, paukščiai. mūsų laiptinę dažo geltonai. negaliu neįsivaizduoti rudens ir šeštadieninių rytinių ėjimų į biblioteką ir bandelių. šiandien ryte pagalvojau, kad ar gali būti geresnis rytas už iiilgą rytą lovoje su knyga (apie vėlgi vienišą protinga istoriką), su katinu, šalia miegančiu, arbata ir žinojimu, kad nereikia niekur skubėti. beje, tai buvo pirmas rytas po gana ilgo dienų skaičiaus, kai atsikėliau ne užtinus (nuo slogos). tokia sava namų ramybė ir svetima, bet nežinia ką galinti atnešti Vilniaus ramybė mane plėšia pusiau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “rugpjūtis”

  1.   arsonist's prayers rašo:

    pažįstamas jausmas tiek dėl knygų apie vienišius, tiek dėl to nuostabaus jausmo, kai grįžti į namus ir ten taip gera.

Rašyk komentarą